Інформація для батьків

 Управління соціального захисту населення Миколаївської РДА інформує що з метою соціального захисту дітей з багатодітних сімей та в рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 18 березня 2014 р. №1008 (зі змінами), відповідно до Порядку використання коштів для надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям з багатодітних сімей  у 2017 році (затверджено розпорядженням обласної державної адміністрації від 22 травня 2017 року № 412/0/5-17)  у 2017 році здійснюється надання одноразової грошової допомоги на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей, у яких виховуються четверо і більше дітей віком  до 18 років (включно), а також діти, які навчаються у вищих навчальних закладах І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах на денній формі навчання (до 23 років).
     Розмір допомоги на одну дитину становить 111 гривень.
     Виплата допомоги здійснюється представникам багатодітних сімей за місцем реєстрації, які звернулись до управління соціального захисту населення до 01 грудня 2017 року, через уповноважені банки.
Для отримання допомоги представник багатодітної сім’ї подає наступні документи:
-         заяву;
-         копію паспорта одного з батьків;
-         копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера одного з батьків;
-         копії свідоцтв про народження дітей;
-         копії посвідчень дітей з багатодітної сім’ї  чи інших документів, що підтверджують статус багатодітної сім’ї;
-         довідка про склад сім’ї.
Також необхідно мати відкритий банківський рахунок.
        Одноразова грошова допомога не надається на дітей з багатодітних сімей, які перебувають під опікою чи піклуванням або на повному державному утриманні. Тому представникам багатодітних сімей, в яких є діти, які навчаються в спеціалізованих школах або школах-інтернатах, необхідно долучити до переліку документів довідку про те, що дитина не перебуває на повному державному утриманні.
         З метою ефективного та цільового використання виділеної субвенції просимо  відділ освіти Миколаївської РДА та органи місцевого самоврядування проінформувати в термін до 01 липня 2017 р. багатодітні сім'ї за місцем реєстрації або за місцем навчання дітей з багатодітних сімей про вчасне звернення за одноразовою грошовою допомогою на придбання навчального приладдя.

      Начальник управління                                               Старовецький О.С.

Вик. Сиротич Т.Б.
Контактний телефон 50-711

1. Якщо Вас щось турбує в поведінці дитини, якомога швидше зустріньтеся і обговоріть це із класним керівником, шкільним психологом.
2. Якщо в родині відбулися події, що вплинули на психологічний стан дитини, повідомте про це класного керівника. Саме зміни в сімейному житті часто пояснюють раптові зміни в поведінці дітей.
3. Цікавтеся шкільними справами, обговорюйте складні ситуації, разом шукайте вихід із конфліктів.
4. Допоможіть дитині вивчити імена нових учителів, запропонуйте описати їх, виділити якісь особливі риси.
5. Порадьте дитині в складних ситуаціях звертатися за порадою до класного керівника, шкільного психолога.
6. Привчайте дитину до самостійності поступово: вона має сама збирати портфель, телефонувати однокласникам і питати про уроки тощо. Не слід відразу послаблювати контроль за навчальною діяльністю, якщо в період навчання в початковій школі вона звикла до контролю з вашого боку.
7. Основними помічниками у складних ситуаціях є терпіння, увага, розуміння.
8. Не обмежуйте свій інтерес звичайним питанням типу: «Як пройшов твій день у школі?». Кожного тижня вибирайте час, вільний від домашніх справ, і уважно розмовляйте з дитиною про школу. Запам'ятовуйте окремі імена, події та деталі, про які дитина вам повідомляє, використовуйте їх надалі для того, щоб починати подібні розмови про школу.
 Не пов'язуйте оцінки за успішність дитини зі своєю системою покарань і заохочень.
9. Ваша дитина має оцінювати свою гарну успішність як нагороду, а неуспішність - як покарання. Якщо у дитини навчання йде добре, проявляйте частіше свою радість. Висловлюйте заклопотаність, якщо у дитини не все добре в школі. Постарайтеся наскільки можливо, не встановлювати покарань і заохочень вони можуть привести до емоційних проблем.
10. Допомагайте дитині виконувати домашні завдання, але не робіть їх самі. Продемонструйте інтерес до цих завдань. Якщо дитина звертається до вас з питаннями, пов'язаними з домашніми завданнями, допоможіть їй знайти відповіді самостійно, а не підказуйте їх. Допоможіть дитині відчути інтерес до того, що викладають у школі.
11. З'ясуйте, що взагалі цікавить вашу дитину, а потім встановіть зв'язок між його інтересами і предметами, що вивчаються в школі. Наприклад, любов дитини до фільмів можна перетворити на прагнення читати книги, подарувавши книгу, по якій поставлений фільм. Шукайте будь-які можливості, щоб дитина могла застосувати свої знання, отримані в школі, в домашній діяльності. Наприклад, доручіть їй розрахувати необхідну кількість продуктів для приготування їжі або необхідну кількість фарби, щоб пофарбувати певну поверхню.
12. Особливі зусилля прикладайте для того, щоб підтримати спокійну та стабільну атмосферу в домі, коли в житті дитини відбуваються зміни. Намагайтеся уникнути великих змін чи порушень в домашній атмосфері. Спокій домашнього життя допоможе дитині більш ефективно вирішувати проблеми в школі.


Немає коментарів: